Doctoral Studies

Studentské průkazy

Mezinárodní identifikační karta pro studenty (dále jen "ISIC")

Průkaz umožňuje svému držiteli vstupy na pracoviště a do zařízení v rámci univerzity (posluchárny, laboratoře, knihovny), identifikaci vůči stravovacímu systému v menzách MU, používání kopírek, tiskáren a dalších zařízení vybavených snímači mikročipů. Zároveň mu přináší mnoho slev a výhod v oblasti denního života (nakupování, kina, divadla, restaurace, sportoviště) a cestování (levné letenky, jízdenky, ubytování, vstupné do památek), nově i sezónní slevy (aktuální slevy na najdete na http://www.alive.cz/). Na kartu mají nárok pouze studenti prezenční formy doktorského studia. Absolventi magisterského studia na MU budou používat ISIC dosavadní, pouze si zakoupí revalidační přelepku pro platnost průkazu v dalším roce. Absolventi jiných škol si o něj požádají prostřednictvím oddělení pro doktorské studium, nejdříve se ale musí nechat vyfotografovat. První vydání karty ISIC je částečně hrazeno z rozpočtu fakulty, student doplácí jen 180 Kč. Po uplynutí prezenční doby studia ztratí studenti nárok na využívání slev a výhod, nicméně funkčnost karty v rámci univerzity zůstává zachována.

Průkaz studenta kombinované formy studia (dále jen "KFS")

Průkaz umožňuje svému držiteli vstupy na pracoviště a do zařízení v rámci univerzity (posluchárny, laboratoře, knihovny), používání kopírek, tiskáren a dalších zařízení vybavených snímači mikročipů. Kartu lze získat prostřednictvím oddělení pro doktorské studium po předchozím vyfotografování se na Komenského nám. 2 (bývalá budova LF MU).

Průkaz studenta prezenční formy studia (dále jen "PFS")

POZOR - bez nároku na studenstké slevy
Průkaz umožňuje svému držiteli vstupy na pracoviště a do zařízení v rámci univerzity (posluchárny, laboratoře, knihovny), identifikaci vůči stravovacímu systému v menzách MU, používání kopírek, tiskáren a dalších zařízení vybavených snímači mikročipů. Kartu lze získat prostřednictvím oddělení pro doktorské studium po předchozím vyfotografování se na Komenského nám. 2 (bývalá budova LF MU).

Poplatek za novou kartu nebo revalidační přelepku

Revalidační přelepky a nově vydané ISIC karty se platí pouze přes Obchodní centrum MU.

Jak na to?
Na stránce Obchodního centra si z menu vyberte Přírodovědeckou fakultu, poté kliknete na Průkaz studenta a revalidační přelepka ISIC -> Doktorské studium. Z nabízených možností si zvolíte, zda chcete platit za revalidační přelepku, nebo za kartu.

Ohledně ISIC karet, karet kombinované i prezenční formy studia je nutné kontaktovat i referentku Ivu Klímovou – tel. 549 49 7277, , která zajistí případné storno původní karty nebo zajistí vyrobení nové karty.

Ceny průkazů a revalidační přelepky:

První vydání průkazu ISIC 180 Kč
První průkaz KFS a PFS
(bez nároku na studentské slevy)
120 Kč
Cena revalidační známky 180 Kč
Nová karta ISIC při ztrátě nebo poškození staré karty 380 Kč
Nová karta KFS a PFS při ztrátě nebo poškození staré karty
(bez nároku na studentské slevy)
220 Kč
Nová karta ISIC při změně dat (změna příjmení) 180 Kč
Nová karta KFS a PFS při změně dat (změna příjmení)
(bez nároku na studentské slevy)
120 Kč
Nová karta z důvodu vadného čipu staré karty zdarma

© 2011 Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity. tel: +420 549 49 1111, e-mail:
Všechna práva vyhrazena.
Webmaster: Alan Kuběna,
Grafický design: © 2011 Mgr. Pavel Brabec,
Obsahová struktura: © 2011 Mgr. Zuzana Kobíková
Počet přístupů: 7278 od 2.8.2011