Office for Information and Communications Technologies

Počítačová studovna Přírodovědecké fakulty

Univerzitní počítačová studovna na Přírodovědecké fakultě MU s počítači dostupnými pro všechny studenty Masarykovy uiverzity nemá klasickou podobu místnosti "našlapané" počítači. Počítače jsou rozmístěny v jednotlivých oborových studovnách Ústřední knihovny PřF (budova č. 17) a v tzv. Internetovém klubu před vchodem do auly v budově č.12.

Celkem je zde umístěno 92 počítačů (79 v Ústřední knihovně a 13 v Internetovém klubu). Počítače jsou pro studenty dostupné po celou provozní dobu knihovny resp. Internetového klubu.
Provozní doba Ústřední knihovny je: Po - Čt   9 - 18 hodin, Pá  9 - 15 hodin
Internetový klub je otevřen každý všední den od 8 do 19 hodin. O víkendech jsou obě zařízení mimo provoz.

Všechny nově rekonstruované budovy fakulty v areálu na Kotlářské ulici i venkovní prostory, včetně Botanické zahrady, jsou pokryty signálem bezdrátové sítě WiFi. Studenti, kteří vlastní notebook vybavený bezdrátovou síťovou kartou se mohou snadno k této síti připojit a pracovat na svém vlastním počítači.

Veškeré informace o provozu studovny, možnosti přihlášení na počítače, připojení k bezdrátové síti, tisku a skenování dokumentů jsou uvedeny na stránkách Ústřední knihovny PřF.


login
© 2011 Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity. tel: +420 549 49 1111, e-mail:
Všechna práva vyhrazena.
Webmaster: Alan Kuběna,
Grafický design: © 2011 Mgr. Pavel Brabec,
Obsahová struktura: © 2011 Mgr. Zuzana Kobíková
Počet přístupů: 471 od 6.3.2019