Office for Information and Communications Technologies

Na těchto stránkách budou postupně uvedeny veškeré informace potřebné pro uživatele počítačů, které jsou dostupné všem studentům Masarykovy univerzity v prostorách Ústřední knihovny PřF MU a v Internetovém klubu.

Informace jsou postupně tvořeny, prosíme Vás tedy o chvíli trpělivosti, nežli budou stránky úplné. Budeme se snažit, aby to bylo co nejdříve.

V případě, že se vyskytne jakýkoli problém, obracejte se telefonicky, e-mailem nebo  osobně na pracovníky Oddělení informačních a komunikačních technologií.

 


 

Univerzitní počítačová studovna na Přírodovědecké fakultě MU s počítači dostupnými pro všechny studenty Masarykovy uiverzity nemá klasickou podobu místnosti "našlapané" počítači. Počítače jsou rozmístěny v jednotlivých oborových studovnách Ústřední knihovny PřF (budova č. 17) a v tzv. Internetovém klubu před vchodem do auly v budově č.12.

Celkem je zde umístěno 82 počítačů (66 v Ústřední knihovně a 16 v Internetovém klubu). Počítače jsou pro studenty dostupné po celou provozní dobu knihovny resp. Internetového klubu.
Provozní doba Ústřední knihovny je: Po - Čt   9 - 18 hodin, Pá  9 - 15 hodin
Internetový klub je otevřen každý všední den od 8 do 19 hodin. O víkendech jsou obě zařízení mimo provoz.

Všechny nově rekonstruované budovy fakulty v areálu na Kotlářské ulici i venkovní prostory, včetně Botanické zahrady, jsou pokryty signálem bezdrátové sítě WiFi. Studenti, kteří vlastní notebook vybavený bezdrátovou síťovou kartou se mohou snadno k této síti připojit a pracovat na svém vlastním počítači. Způsob připojení do bezdrátové sítě je podrobně popsán na této stránce


login
© 2011 Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity. tel: +420 549 49 1111, e-mail:
Všechna práva vyhrazena.
Webmaster: Alan Kuběna,
Grafický design: © 2011 Mgr. Pavel Brabec,
Obsahová struktura: © 2011 Mgr. Zuzana Kobíková
Počet přístupů: 4462 od 7.10.2011